Quantcast

Hakkımızda

1996’dan bugüne
VATAN POSTASI’nın HERHANGİ BİR PARTİ İLE DİREK-DOLAYLI BAĞI YOKTUR. VATAN POSTASI BAĞIMSIZ HABER AĞIDIR.

 

 

Hakkımızda:
Kuvayi Milliye Dergisi; okuyucularına medya haber-yorum, işçi-sendikalar,kültür sanat konularında güncel, kavramsal,bilgilendirici içerikleri ile aylık dergi ve ekleri olan gazeteler ile yayın 1996 yılında hayatına başladı. Dergi Nezih Gençler tarafından kurulmuştur.Dergi 2003 yılında yayın hayatına son vermiştir.
Teknolojik gelişimler ve internet’in yaygınlanmasıyla,Sürekli gelişen ve değişen yapısı ile siber ortamda haber ve genel bilgilendirici konularıyla Vatan Postası 2006 yılında yayın hayatına başladı. Vatan Postası’na 2007 yılında başarısız siber saldırı oldu ve bir ay kapandı ama hemen açtık.Daha sonra 2008 senesinde 2.saldırı oldu ama 1 günde yeniden kurduk…..
Yenilenen(sürekli yenilecek olan) yeni arayüzü ve adımız olan VATAN POSTASI ile 2015 Kasım ayında yeniden yayın hayatına ‘merhaba’ dedik.Devamlı değişen ve yapısıyla yaşanan tüm ilk yayın hayatımızdan bu yana gelişmeleri takip etmek de ve okuyucularına aktarmaktadır. vatanpostasi.net kaliteli ve en güvenilir içerikleriyle Dünya’ya aktarmayı amaçlamaktadır.vatanpostasi.net’de, Kütüphane,Kültür Sanat,Çeviriler,Kuvayi Milliye Dergisi,Kavramlar-Süreçler,Güncel Haber-Yorum,Medya Haber-Yorum,Kamuoya,Kamuoyundan,İşçi-Sendikalar,Köylü-Kooperatifler,Bilim ve Teknoloji,Dünya’dan haberler,Program-Yazılım,Linux,Sosyal ağlar,İnternet ana kategorilerine bağlı olarak; döküman(araştırmalar,incelemeler , istatistikler),görüş, makaleler,Nasıl altında faydalı ipuçları, bilgilendirici grafik/Fotoğraf/Resimler ve birçok konuda zengin içerik bulunmaktadır.
İçeriklerimiz; Özgün, kullanıcı odaklı,anlaşılır dil ile yayınların içeriğindeki kavramlara sözlük eklenerek anlaşılır kılınmasına özen gösterilmektedir.Okuyucu odaklı vatanpostasi.net özgün sürekli güncel konulara yer vermekle birlikte;kaynağından alınan nitelikli somut-doğrulanmış içerikleride, kaynağını belirterek vermekle kendi okuyucularımızı haberdar etmekteyiz.Kullanıcı dostu arayüzüyle(arayüz gelişen duyurumlara göre yenilenebilir.) nitelikli okuyucusuyla artan ziyaretçi sayısı, birçok internet sitesine ve makaleye kaynak olan özgün ve faydalı içerikleri ile vatanpostasi.net, içeriği ve donanımıyla güçlü bir marka olma yolunda 1996 buna yana ilerlemektedir.

 

Comments are closed.